Ślub w plenerze, sesja bez pleneru.

Ola jest laureatką naszego facebookowego konkursu z okazji osiągnięcia liczby 2 tysięcy fanów na  „Fanpejdżu” FOTOSOBIESKI Wedding & Lifestyles Photography. Dzięki temu otrzymała wyjątkowy upust na usługi. Cieszę się, że to właśnie dla niej mogłem wykonać to wyjątkowe zlecenie. Fotografowanie tego dnia było czystą przyjemnością.

____1

Ceremonia ślubna odbyła się w plenerze. Żar lał się z nieba, a światło było wręcz wymarzone. W okół lawendowe kwiaty, szelest fontanny i miodowy zapach, wabiący okoliczne trzmiele. Było tak pięknie że postanowiliśmy zaaranżować zdjęcia sesyjne. W ten oto sposób w 20 minut udało nam się „wyczarować” kilka zdjęć którymi z przyjemnością chciałem się tu pochwalić. W dniu ślubu można zrobić udaną sesję zdjęciową, ten materiał jest na to dowodem. Koniecznie musicie to zobaczyć.
Aleksandro i Michale sprawiliście,  że też również czuje się wygranym w tym konkursie. Dziękuję że mogłem dla Was fotografować tego dnia.
Pysytyryk
Wasz fotograf rodzinny 🙂

PS
Bądźcie na bieżąco. Śledźcie mój fanpejdż i korzystajcie z okazji

suknie ślubna

KOMENTARZE DO WPISU
Aleksandra & Michał

Darku, mimo że z lekkim opóźnieniem to bardzo serdecznie chcielibyśmy podziękować za Twoją obecność i efekty pracy na naszym ślubie.
Nie będziemy za dużo rozpisywać się o efektach Twojej pracy, ponieważ po pierwsze nie wiedzielibyśmy jak skomentować pod jak ogromnym wrażeniem jesteśmy my i nasi najbliżsi oglądając zdjęcia i fotoksiążkę, po drugie chyba każdy Widzi powyżej jak cudowne i na jak wysokim poziomie są fotografie!
My przede wszystkim w tym komentarzu chcielibyśmy podziękować za Twoją osobę, za charyzmę i za to że w tym wyjątkowym dniu pozowanie Tobie było łatwą i czystą przyjemnością co uwierz w naszym przypadku nie jest łatwe 🙂
Jestem pewna Darku, że zobaczymy się jeszcze nie raz w trochę innych okolicznościach!
Polecamy Cię z czystą przyjemnością bo mamy pewność,
że każda para młoda będzie tak samo jak My Tobą oczarowana:)

Dziękujemy i do zobaczenia 🙂

Super zdjęcia, naprawdę artystyczne!

Pięknie dziękuję

Już wiem kto będzie fotografem na moim ślubie:)

Twoje zdjęcia są fenomenalne, idealne, nietuzinkowe… Ehh .
Brak słów by opisać Twój talent.

Pozdrawiam serdecznie
Twoja przyszła Modelka 🙂

Czekałem czekałem i się doczekałem 🙂

Napisz coś od siebie

POWRÓT